😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Трейлер та деталі нового доповнення для DOOM Eternal The Ancient Gods — Part Two

Доповнення стане фіналом історії, яка почалася у 2016-му році, а сам Думґай зійдеться в бою з Темним лордом, взявши в руки новеньку зброю.

Doom Eternal

Id Software випустила повноцінний трейлер нового доповнення для DOOM Eternal. Розповість нам The Ancient Gods — Part Two про те, як головний герой об’єднається з Вартовими та виступить проти Темного лорда — найнебезпечнішого жителя пекла.

Перша частина доповнення з’явилася ще в жовтні 2020-го року. Також цікаво, що сама гра вийшла 20 березня минулого року, а друга частина The Ancient Gods вийде 18 березня. Виходить, що фінальне доповнення для гри вийде за два дні до річниці шутеру.

Ґеймдиректор DOOM Eternal Г’юґо Мартін та виконавчий продюсер Марті Стреттон встигли дати декілька інтерв’ю, з яких стало відомо чимало деталей про нове доповнення. Також декілька слів вони сказали і про майбутнє всієї серії.

Сюжет та доля франшизи

Самі розробники підтвердили, що дві частини The Ancient Gods є фінальним розділом трилогії, яка почала з DOOM. «Макет» історії вони продумали ще під час створення тайтлу, що вийшов у 2016-му.

Чи зробили ми все, що хотіли зробити спочатку? Так. Ми розстріляли весь магазин. Палива в баку не залишилося. Ми виклали все. Мені здається, що фанати залишаться в захваті.

Г’юґо Мартін

Проте, автори також повідомили, що залишили чимало натяків на вихід нової частини за франшизою. Вони навмисно побудували світ гри так, аби мати простір на майбутнє. Поки й самі вони не впевнені, що це може бути — сиквел, приквел чи спін-офф.

Може, ми розповімо історію про те, як Кат Року вперше потрапив у те місце з Вартовими? У такому середньовічному, фентезійному сеттінгу? Думаю, під час проходження DLC ви побачите багато натяків на те, що ми можемо зробити в майбутньому.

Все-таки наш герой у якомусь сенсі вічний. Точніше, він буквально безсмертний. Так що ми можемо присвятити сюжет чому завгодно.

Г’юґо Мартін

Ґеймплей

Автори тайтлу обіцяють, що доповнення має бути масштабнішим за попередні ігри за франшизою. Вони навіть порівняли протистояння Думґая з Темним лордом та бій Люка Скайвокера й Дарта Вейдера в «Зоряних війнах». Крім цього останній рівень у доповнення має стати чимось таким, чого розробники ніколи раніше не робили.

Сутичка з Темним лордом — це наша найкраща битва з босом. Чесно кажучи, вона більше схожа на дуель в PvP, а не на бій в PvE.

Ми постаралися зробити так, щоби ви відчували, що б’єтеся з рівним по силі противником. Наприклад, у нього є здібність забирати в гравця здоров’я — так само, як і у вас. Він отримує від вас ресурси точно так же, як ви отримували їх від демонів протягом усієї гри, і від цього виникає хороша динаміка.

Г’юґо Мартін

Окрім головного боса в The Ancient Gods — Part Two з’являться і п’ять нових видів демонів, а ще й новий вид зброї — молот Hellbreaker, що б’є на чималу площу. Від його удару одразу гинуть усі навколишні низькорівневі монстри, а з противників, яких ви вб’єте ним, будуть випадати патрони.

Самі розробники кажуть, що молот краще працюватиме в комбінації з іншою зброєю, типу гранат. Якщо ж ним добити Барона пекла, то головний герой може поновити майже весь свій боєзапас із нуля. Hellbreaker потрібно буде заряджати, а робити це вийде завдяки добиванням та нанесенням шкоди вразливим місцям демонів.