Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Трохи про досягнення українського кіно: наш фільм потрапив до Amazon Prime Video

Фільм знятий за мотивами твору українського композитора, творчість якого була довгий час заборонена в нашій країні.

Фільм Олени Дем’яненко під назвою «Гуцулка Ксеня» тепер з’явився на Amazon Prime Video для глядачів Північної Америки. Дистриб’ютором за кордоном виступила компанія Dreamscape Media.

Варто зазначити, що фільм можна також знайти й на ресурсах Vimeo та Hoopla. До речі, в останньому картина стала «фільмом липня». Стрічку створено за мотивами однойменної пісні основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича. У свій час його творчість заборонили на території сучасної України. Деякі його пісні не дуже подобалися радянській владі.

Режисер фільму Олена Дем’яненко каже, що це не етнографічна картина, а модернова мелодрама в стилі українського танго. Також вона додала, що стрічка розрахована на найширшу аудиторію.

Кінопроєкт стрічки став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Олена Дем’яненко, продюсерами — Дмитро Томашпольський і Олена Дем’яненко. Головні ролі у фільмі виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), співачка й акторка Соломія Мельник (Dakh Daughters).