Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Твій член у моїх руках» — гакер отримав доступ до поясу вірності чоловіка та вимагав викуп у біткоїнах

Як в один момент зрозуміти, що надати доступ своїй половинці контролювати вашу «вірність» онлайн, було не такою й гарною ідеєю…

гакери

Минулого року почали активно розповсюджуватися пояси вірності, що керувалися дистанційно. Це начебто гарантувало, що ваша половинка не зробить собі запасний ключик, чи типу того, і жінка могла керувати пристроєм зі свого девайсу. Проте, ще тоді експерти звертали увагу на небезпеку такого девайсу. Що ж, вас попереджали…

Уже декілька випадків «захоплення» девайсу потрапили в мережу. Гакери знайшли собі нову прибуткову розвагу. Нагадаємо, що девайс китайської компанії Qiui виглядає як така-собі пластикова насадка на чоловіче достоїнство, яка фіксується металевим кільцем. Розблокувати його можно тільки за допомогою додатку, і фізичного способу зробити це просто не передбачено.

«Твой член теперь в моих руках»: хакер взломал пояс верности и потребовал выкуп в биткоинах

Гакери скористувалися тим, що мобільний додаток використовує незахищений API. Одна з жертв отримала повідомлення типу «Твій член тепер у моїх руках». У якості викупу за звільнення зловмисник вимагав 0,02 біткоїна. Чоловік перевірив девайс і зрозумів, що він і справді заблокований, а доступ через додаток просто відсутній.

Проте, «жертві» пощастило — пояс у цей момент був не на ньому. Щонайменше ще один чоловік уже розповідав про аналогічну історію, якого також не спіткала участь в’язня лише тому, що він встиг до цього зняти девайс.

Наразі немає повідомлень про випадки, коли гакери встигали впіймати користувачів прямо за причинне місце, але є припущення, що це лише тому, що такі люди не дуже квапляться ділитися історіями. У будь-якому випадку це наглядно демонструє, чому не варто довіряти свої геніталії чомусь, що підключене до мережі. Будьте впевнені, вас може контролювати не тільки ваша друга половинка.