😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець «Чорного дзеркала» зніме псевдодокументальний фільм про 2020 рік для Netflix

Адже хто, як не творець антиутопічного серіалу зможе екранізувати цей рік.

2020

Чарлі Брукер, творець антиутопічного серіалу «Чорне дзеркало», зніме псевдодокументальний фільм про 2020 рік для Netflix. Наразі компанія та режисер майбутньої картини ніяк не коментують цю інформацію. Про новий проєкт стало відомо завдяки актору Г’ю Ґранту, який, даючи інтерв’ю для порталу Vulture трошки привідкрив завісу таємниці щодо майбутнього фільму.

Взагалі-то, у мене завтра деякі справи. Чарлі Брукер написав імітацію 2020 року. Це для Netflix, і я історик, якого допитують про цей рік. Взагалі-то, я досить противний! І тобі сподобається моя перука.

Г’ю Ґрант

Раніше Чарлі Брукер, розповідаючи про свої майбутні проєкти, заявив, що він поки зупинив роботу над серіалом «Чорне дзеркало» тому що, світ уже занадто похмурий.

Я був зайнятий. Я не знаю, що я можу сказати про те, що я роблю й не роблю. У даний момент, я не знаю, якою буде ідея для історій про суспільство, яке розвивається, так що я не працюю ні над одним із цих («серій Чорного Дзеркала»). Я якось захоплений переглянути свій набір комічних навичок, так що я пишу сценарії, спрямовані на те, щоби змусити себе сміятися.

Чарлі Брукер

Тож чого саме чекати від картини про цей рік залишається тільки здогадуватися. Сподіваємося, що скоро нам розкажуть більше.