😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець Дедпула розкритикував Marvel та Disney

Усе через те, що вони «нічого не роблять» із його героєм.

Один із головних творців супергероя Дедпула Роб Лайфелд дав інтерв’ю виданню IGN. У процесі розмови мова зайшла про те, чи з’явиться взагалі нова гра про цього персонажа. Проте, реакція Роба була доволі різкою: він почав висловлювати серйозне незадоволення тим, що Disney та Marvel Studios ніяк не хочуть використовувати його персонажа.

Чому ні? Просто скажу наступне — під три чорти фільми. До біса розмови про нового «Дедпула», окей?

Я б сказав: «Disney, привіт, це Роб. Ти заплатила 70 мільярдів за студію Fox. Ага? 70 мільярдів. У тебе закриті парки, які роблять 50 відсотків заробітку. Вони закриті вже п’ять місяців. У тебе ніяк не виходить показати в кінотеатрах фільми, на які ти витратила три мільярди. Ні «Мулан», ні «Чорну Вдову», ні «Вічних».

Роб Лайфелд

Він висловив невдоволення тим, що ніхто так і не хоче нічого думати про новий проєкт із Дедпулом, окрім фільмів. Роб радить почати зароблять на персонажеві гроші іншим шляхом. Він нагадує, що аніматори та художники можуть працювати вдома, а сам Дедпул є доволі популярним персонажем.

За його словами, їм варто скористатися цим. Наприклад, почати розробку ігор чи мультфільмів із героєм. Проте, схоже, нічого в цьому напрямку не рухається.

Кевін Файґі, я люблю тебе, ти геній, але є й інші генії. Люди, які зробили «Через всесвіти»? Генії. Disney тут ні до чого. Вона не мала відношення до «Дедпула», «Дедпула 2» і «Лоґана». Нехай вони зароблять для тебе грошей. Мені не потрібен ще один «Дедпул» — перші два були відмінними.

Роб Лайфелд

Наприкінці він таки згадав про питання і відповів прямо, що нічого не чув про майбутні плани на Дедпула. Мова йде про взагалі щось, а не тільки про ігри. Нам залишається тільки чекати.