Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець «Дедпула» розповів, чому нову частину не слід чекати найближчі п’ять років

«Просто дайте Райану робити з франшизою те, що він хоче».

Канадська Організація безпеки опублікувала звіт «Дедпул 2-х»

Роб Лайфелд, автор коміксів та творець «Дедпула», нещодавно дав інтерв’ю порталу io9, у якому торкнувся теми наступного фільму франшизи. Раніше він уже казав, що проєкту «Дедпул 3» наразі немає, але цього разу він вирішив пояснити прихильникам причини відсутності картини.

Перше, що одразу зазначив Роб, він не відмовляється від своїх попередніх слів щодо третьої частини.

Ніхто зараз не працює над «Дедпул 3». Я чесно відповів на питання. Минулого тижня я багато чого зрозумів про брехню. Розкажи людям про льодяники, єдинорогів і веселку, і все буде добре, тому що вони хочуть бути обдуреними.

Роб пояснює відсутність у планах третьої частини «Дедпула» тим, що Marvel придбала права на екранізацію коміксу вже після того, як розробила план для фільмів та серіалів Disney+. Спираючись на це, автор кумедного персонажу в червоному костюмі стверджує, що нових «Людей Ікс» та «Дедпула» не потрібно чекати найближчим часом.

Незалежно від мого статусу інсайдера, я знаю одне — якщо фільму не має в графіку, до нього не треба ставитися серйозно. Людям не сподобалося, що я прикинув графік виходу нових картин приблизно на п’ять років уперед і не побачив там «Дедпула». Не знаю, яким чином він має вийти раніше.

Роба Лайфелда турбує, що Marvel гальмує з випуском третьої частини «Дедпула». На його думку, це цінна франшиза, інтерес до якої може зникнути. Варто зазначити, що він не заперечує, що має фінансовий інтерес. Нагадаємо, що сценарист отримує відрахування не тільки за фільми, а й за використання персонажа як, наприклад, у Fortnite. Також Роб додав, що якщо «Дедпул 3» почнуть робити, то картиною цілком і повністю має займатися Райан Рейнольдс.

Дайте йому в руки штурвал і все. Дозвольте навіть додати до фільму персонажів. Дайте йому трьох героїв і нехай він їх додасть у сценарій. Ось як я це бачу. Тільки, будь ласка, не намагайтеся до нього лізти зі вказівками. Просто дайте йому робити те, що він хоче.