😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець «Кінця ї***ого світу» створює цілий кіновсесвіт за «Могутніми рейнджерами»

Це будуть абсолютно нові фільми та серіали про культових героїв.

Рейнджери

Джонатан Ентвістл, який створив «Кінець ї***ого світу» та «Мені це не подобається», тепер має вигадати цілу низку пов’язаних між собою історій за Power Rangers. Він спочатку працював над фільмом за «Могутніми рейнджерами» для Paramount, але розвитком франшизи в підсумку зайнялася Entertainment One. Це виробнича компанія, що належить Hasbro, яка якраз і купила права на «Могутніх рейнджерів» у 2018-му році.

Ця компанія доручила саме Джонатану Ентвістлу створити цілий кіновсесвіт за франшизою. До неї мають ввійти як фільми, так і серіали для різних платформ. Зараз він працює над загальною концепцією та сценаріями, а далі стане ще й режисером проєктів, що власне сам і вигадає.

Ентвістл каже, що планує передати дух «аналогових» Power Rangers у сучасних адаптаціях. Для цього він збирається використовувати «екшн та прийоми розповіді, що зробили бренд успішним». Зазначимо, що останнім фільмом за цією франшизою є «Могутні рейнджери» 2017-го року. Оцінили його «змішано», а в прокаті він зібрав 142 млн доларів, коли витратили на нього 100 млн.