😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творець Silent Hill та Siren розповів про свою нову гру

Він пообіцяв дійсно моторошний тайтл, розповів про способи виклику страху та джерела, з яких він черпав натхнення.

від творця Sillent Hill

Кейітіро Тояма, якому ми маємо дякувати за серію Silent Hill, розповів про свій майбутній тайтл, який зараз готує заснована ним, Кадзунобу Сато (продюсер The Last Guardian) та Дзюня Окурою (дизайнер Siren та Gravity Rush) студія Bokeh Game Studio. На її офіційних сторінка і виклали нове інтерв’ю розробника.

Тояма повідомив, що його наступний тайтл міститиме такий собі симбіоз горрора з розважальним ґеймплеєм, але це не погіршить його моторошності. Він не збирається викликати страх скрімерами чи іншими банальними методами. Його головна мета — поставити під сумнів реальність та безпечність оточення. Це й має стати темою майбутньої гри.

За словами розробника, одним із джерел натхнення для нього стали комікси про ігри зі смертю, які він полюбляє читати у вільний час. Тояма каже, що в них звичайні люди мають впоратися з незвичайними обставинами, що призводить до сильних емоцій в усіх можливих сценах — від драматичних до екшну. Таку атмосферу й хоче передати розробник у своєму тайтлі.

Окрім цього Кейітіро додав, що для нього сеттінг завжди був важливим елементом розробки. Найчастіше він вигадував його під враженнями від місць, які він відвідував у реальності.

Всесвіт майбутньої гри базуватиметься на азіатському місті, який поєднує енергетику та екзотику східних країн з урбанізмом та сучасною архітектурою. Назва тайтлу поки залишається невідомою. Команда до цього повідомляла, що головною платформою буде PC, але й консолі не обійдуть боком. Реліз має відбутися не раніше 2023-го року.