😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Twitch-стример під час трансляції врятував дівчину від переслідувача

Підозрілий чоловік довгий час не давав спокою туристці.

strimer

10-го лютого австралійський IRL-стример robcdee проводив трансляцію з міста Токіо. Під час прогулянки він помітив доволі підозрілу картину: дівчина пересувається по дорозі, постійно озираючись на чоловіка, який ходить слідом за нею, не відстаючи ні на крок.

Незнайомка також звернула увагу на хлопця, що знімав трансляцію. У надії знайти в нього допомогу, вона підійшла та зробила вигляд, що вони знають один одного. Robcdee не розгубився, та підіграв дівчині, відповівши: «Радий тебе бачити».

Японець, що переслідував незнайомку, ніяк не розгубився, та навіть розпочав діалог зі стримером. Пізніше він таки пішов своєю дорогою. Виявилося, що robcdee вже зрозумів, у чому справа. Дівчині він пояснив, що в Японії чоловіки мають доволі агресивну тактику флірту — постійно «напирати» та переслідувати свою «ціль». Це має назву нанпа.

Стример провів із туристкою ще близько двох годин, доки не прибув її потяг. Тим не менш, це ще раз доводить, що перед поїздкою варто дуже уважно вивчати звичаї місцевих жителів.