😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Ти зіп’єшся, якщо пройдеш через усе це знову»: Бен Аффлек про причини відмови від роботи над фільмом про Бетмена

Актор дав розлоге інтерв’ю виданню The New York Times. Ми вибрали найважливіше з нього.

Бен Аффлек

У інтерв’ю виданню The New York Times Бен Аффлек пояснив причини своє відмови від роботи над сольним фільмом про Бетмена. Актор зізнається, що всьому виною алкоголь, розлучення з Дженніфер Ґарднер та труднощі під час зйомок «Ліги справедливості».

Я показав декому сценарій «Бетмена». Мені сказали: «Думаю, сценарій хороший. А ще я думаю, що ти зіп’єшся, якщо пройдеш через усе це знову».

Бен Аффлек

Тоді він відмовився спочатку від постановки фільму, а потім і від ролі Темного лицаря, передавши проєкт режисеру Метту Рівзу та актору Роберту Паттінсону.

Бен Аффлек

Саму алкогольну залежність Аффлек назвав «міцним кругом, якого неможливо розбити». Ось як він про це розповідає:

Намагаєшся відчути себе краще з допомогою їжі, випивки, сексу, азартних ігор, шопінгу або чогось ще. Але в підсумку це робить твоє життя тільки гірше.

Бен Аффлек

Також актор зазначив, що його дуже сильно підтримували Бредлі Купер, який у свій час боровся з алкоголізмом, і Роберт Дауні-молодший. Останній раніше приймав наркотики.

Одна з найбільш важливих сторін відновлення, яку люди часто не помічають, це те, як воно закріплює в тобі деякі цінності. Будь чесним. Будь надійним. Допомагай іншим. Вибачайся, коли ти неправий.

Бен Аффлек

Бен Аффлек

Актор говорить, що до 2015–2016 року він пив у межах норми. Проте, приблизно тоді він відчув, що його шлюб розвалюється й почав пити більше. Це призвело до нових проблем із дружиною, й у 2018 році вони все-таки розійшлися. У Бена і Дженніфер є троє дітей.

Найбільше у своєму житті я жалію про це розлучення. Сором сам собою дуже токсичний. У нього немає позитивного побічного продукту. Ти просто довгий час варишся в ненависті до себе й живеш із заниженою самооцінкою.

Бен Аффлек

Бен Аффлек

Проте сьогодні можна стверджувати, що кар’єра актора налагоджується. У найближчі кілька місяців має вийти чотири фільми за його участю. Це такі стрічки, як «Поза грою», де він грає роль тренера-алкоголіка, що бере під свою опіку баскетбольну команду, а також драма «Останнє, чого він прагнув», трилер «Глибока вода» та «Остання дуель» Ріділ Скотта. Цікаво, що все це картини з доволі низьким бюджетом. Причина в медичному страхуванні Аффлека. Через алкоголізм вартість його страхування виросла настільки, що наразі його не допускають до фільмів із 200-мільйонним бюджетом.