😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У «Боллівуді» знімуть фільм про коронавірус

Вже чекаємо на жарти про специфічну «індійську фізику».

Боллівуд зніме фільм про коронавірус

П’ятеро провідних кінорежисерів Індії об’єднаються заради створення ще не названого антологічного фільму про пандемію коронавірусу. До створення приєднаються доволі відомі в Індії (але не в Україні) режисери: Анубхава Сінга , Кетан Мехта, Судхір Мішра, Гансал Мехта та Субхаш Капур.

Головний продюсер фільму розказав у коментарі для Variety, що пандемія та закриття кордонів змусили режисерів більше спілкуватися один з одним:

Ми побачили дуже багато змін у світі. Я думав, що це потрібно записати для нащадків. Нам доведеться обирати серед купи історій, які ми хотіли б розповісти»

Анубхава Сінга, продюсер майбутньої антології

І тут обійдесомя без жартів про супер-індійські бойовики зі своїми законами фізики, бо цей фільм (або серія фільмів) будуть виключно про історії. Проте, в якому саме жанрі — точно не відомо. Усі режисери відомі роботами у діаметрально протилежних форматах.

Наприклад, Анубхава Сінга знімав релігійну драму та наукову фантастику. Судхір Мішра відомий політичними драмами та мафіозним трилером. Кетан Мехта запам’ятався феміністичною драмою та сатиричними фільмами, а Субхаш Капур та Гансал Мехта — ґей-драмами та комедіями. До речі, усі режисери в цілому знімали стрічки у різних жанрах із різною успішністю.