😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У CS:GO з’явився власний атнтичит, але страждають від нього всі користувачі

Скажімо так, схема роботи в цього античита доволі дурнувата.

Valve вирішила почати активну боротьбу з читерами у Counter-Strike: Global Offensive. У зв’язку з цим вона випустила новий патч, у якому й додала спеціальну програму для захисту від недобросовісних користувачів. Система називається «режим довіри».

Працює вона настільки просто, наскільки взагалі могли б придумати принцип роботи для античита. Програма обмежує до біса взаємодію взагалі всіх сторонніх програм із грою. Не важко здогадатися, що з цього вийшло. Під «удар» цього античита потрапили популярні програми для спілкування, стримінгу, прослуховування музики чи налаштування графіки, типу OBS, Discord, Spotify та Nvidia Game Filter.

Проблема полягає ще й у тому, що античит про свої дії взагалі ніяк не повідомляє. Він мовчки собі блокує все, що захоче, а ви там самі розбирайтеся, у чому ж проблема.

Проте, розробники начебто пішли на зустріч ґеймерам, і розповіло про деякі спеціальні команди, що дозволяють запускати гру без цієї програми, але й тут не обійшлося без «підводних каменів». У такому випадку «бали довіри» будуть погіршені, а грати на офіційних VAC-серверах не вийде взагалі.

Поки проблему ніяк не вирішили. Залишається тільки чекати на те, аби Valve якось покращили своє «чудо техніки», аби воно могло хоча б відрізняти програму для читів від Discord.