Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Данії активно обговорюють мультик про чоловіка з найдовшим пенісом у світі

Дитячий мультик із не дуже дитячими акцентами… Одну із серій цього дійства ми вам тут також залишимо.

мультик

Датський дитячий телеканал DR Ramasjang почав показувати мультсеріал під назвою John Dillermand. Цей проєкт розповідає про чоловіка, який має найдовший пеніс у світі. Ідея в тому, як йому доводиться поратися в житті зі своїм «агрегатом», бо він дуууууже довгий.

Цікаво, але мультик розрахований на дітей 4–8 років. Головний герой на екранах використовує свій статевий орган для всього, чого тільки можна, навіть для стрибків на ньому, як на пружині. До речі, його «дружок» ще й живе своїм життям, й іноді чинить щось без дозволу хазяїна. Наприклад, в одній із серій він вкрав у дитини морозиво, за що самому Джонові було соромно.

Глядачі каналу розділилися на два табори: одні не проти такого «контенту» для своїх дітей, інші охрестили це порнографією, та пообіцяли більше не підпускати дітей до перегляду цього каналу. Голова ж самого каналу Мортен Сков Гансен заявив, що не дивлячись на скарги, мультсеріал виходитиме й далі, оскільки його розробляли разом зі Шведською асоціацією сексуальної освіти.

Чи це повний треш, чи нормальний такий дитячий мультик, ви можете вирішити самі. Для цього ми залишимо тут одну із серій.