😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У другому сезоні «Бетвумен» замінять головну героїню

Розробники вирішили не шукати нову акторку на роль Кейт Кейн, а взагалі прибрати персонажа з проєкту.

Нещодавно стало відомо, що акторка Рубі Роуз відмовилася від ролі Бетвумен в однойменному серіалі. Мережею почала розповсюджуватися інформація про те, що Warner Bros. Television почала шукати нову виконавицю цієї ж ролі. Проте, The Hollywood Reporter спростовує ці дані.

За інформацією видання, Кейт Кейн, яка й одягалася в костюм Бетвумен, більше не буде героєм серіалу. На її місце прийде зовсім інший персонаж. Попередньо, це має стати хтось на ім’я Раян Вайлдер. На Reddit з’являвся опис персонажа, але доволі швидко його видалили модератори, і залишилася тільки текстова версія. Повідомлялося, що це буде дівчина, якій близько 20-ти років.

Вона симпатична, неохайна, трохи дурна, неприборкана. Вона не схожа на Кейт Кейн — жінку, яка носила костюм Бетвумен до неї.

З видаленого посту на Reddit

Щодо акторки, яка візьме на себе цю роль, жодної інформації ще не надходило. Компанія Warner Bros. Television не надавала офіційних коментарів ще навіть щодо заміни персонажа. У будь-якому випадку, поки що не варто стовідсотково вірити наведеним даним, але ймовірність того, що все буде саме так, доволі висока.