😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У київському MOYO ґеймерські ноутбуки Asus прямо на вітрині використовували для майнінгу

Місцева жителька чуть не обпекла собі руку через такий ноутбук. Тепер з таких пристроїв влаштують ігрову тестувальну зону.

майнінг

Жителька Києва Маргарита Назаренко розповіла про доволі цікавий інцидент, який відбувся в київському магазині MOYO. Він розташований у ТРЦ Dream Town. Схоже, працівники магазину вирішили використати вітринні ноутбуки Asus, що стоять там для продажу, для майнінгу криптовалюти Ethereum.

За розповіддю Маргарити, вони з хлопцем заглянули до цього магазину, та роздивлялися ігрові ноутбуки. Коли вона доторкнулася до одного з них — він виявився настільки гарячим, що майже обпік їй руку.

May be an image of екран, ноутбук та у приміщенніНемає опису світлини.

Він [її хлопець — Ред.] згорнув відео на ноуті й ми побачили, що була відкрита командна панель. Виявилось, що на тестовому ноуті запущено майнінг ethereum (блокчейн валюта). І саме тому ноут так сильно гріється. Ноут працював у екстремальних умовах і навряд-чи довго служитиме майбутньому власнику після такого. Ми перевірили ще кілька ігрових ноутів, і на цих кількох теж саме.

Маргарита Назаренко

Через деякий час на публікацію звернули увагу і представники магазину MOYO разом із директором Dream Town. Вони повідомили, що розслідування інциденту вже почалося. Більш того, відреагувало і представництво компанії Asus в Україні.

Також учора від офіційного акаунту MOYO надійшов ще один розгорнутий коментар. Повідомляється, що розслідування триває, а факт майнінгу на вітринних ноутбуках було підтверджено. Усі пристрої з ПЗ для цієї цілі були вилучені з продажу. Було вирішено відновити на них оригінальне забезпечення, та влаштувати з них демонстраційну ігрову зону прямо в магазині.