😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Львові розпочалися зйомки фільму за книжкою Кузьми Скрябіна

Історія книги «Я, «Побєда» і Берлін» отримає повнометражну екранізацію.

Скрябін

17-го серпня у Львові почали знімати фільм «Я, «Побєда» і Берлін». Його сюжет базується на однойменній книзі Кузьми Скрябіна. На даний момент групі вже вдалося попрацювати на декількох вулицях. Цьому, щоправда, не дуже раді водії, адже рух на них тимчасово зупиняють для знімального процесу.

Дату початку зйомок обирали не випадково — саме 17 серпня Кузьма Скрябін за життя відзначав свій день народження. Цього року йому могло виповнитися 52 роки.

За сюжетом картини і книги головний герой купує свою першу в житті машину — подерту «Побєду». Це надихає його на пошук нових пригод, і він на своїй колимазі разом із другому Бардом вирушає до Берліну. Там їх затягує у вихор важливих (та не дуже) подій, що в підсумку змушують героя уважніше поглянути на своє життя та його цінності. Машина, до речі, також є своєрідним «центральним персонажем».

Головний герой за 200 доларів купив її. Ми купили набагато дорожче. Плюс ще переробка. Вона була не на ходу, іншого кольору. І не така іржава. Звісно, сценарій — це адаптація книги. Тому дещо ми змінили. Але ми залишили дуже багато гумору. Ми залишили дуже багато пригод.

Ольга Ряшина, режисерка-постановниця фільму

Автори картини поки не хочуть розголошувати імені та зовнішності головного героя, як і актора, що його зіграє. Цікаво також і те, що перед зйомками група консультувалася із дружиною Андрія Кузьменка — Світланою. Продюсер картини Олексій Терентьєв каже, що вони показували їй усі драфти сценарію та варіанти кастингів. Усе для того, аби найкраще передати задум Скрябіна.

Зйомки у Львові продовжуватимуться до 27 серпня. Прем’єра картини запланована на кінець 2021-го року.