😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Marvel’s Spider-Man знайшли моторошні паралелі з Covid-19

Альтернативний світ, який тепер уже не так сильно відрізняється від реального.

Marvels Spider-Man

Під час пандемії коронавірусу в людей з’явилося більше часу ознайомитись із сучасною творчістю та розвагами. Порівнюючи фільми та ігри з вірусною тематикою, фанати Marvel’s Spider-Man знайшли досить моторошні збіжності з реальним Covid-19.

Даний супергеройський екшн від студії Insomniac Games розповідає про всім відомого «доброзичливого сусіда» Людину-павука з Нью-Йорку. Перша збіжність як раз таки й полягає в тому, що зараз коронавірус серед усіх міст США вразив саме Нью-Йорк.

Наприкінці гри Доктор Октавіус, один з антагоністів, випускає на вулиці Нью-Йорку смертельний вірус, який має назву «Подих Диявола». Через це уряд вимушений заблокувати місто, керівництво якого під час надзвичайного стану захопила Зловісна шістка. У зв’язку з пандемією на вулицях міста починають з’являтися банери з проханням не покидати домівку, аби не підчепити «Подих Диявола». Справа в тому, що він не тільки смертельно небезпечний, а й симптоми даного вірусу можуть навіть і не проявитися у хворої на нього людини.

Банер з гри Marvel

Також на банерах вказано інформацію, що якщо ви відчуваєте на собі симптоми вірусу, то негайно звертайтеся до гарячої лінії з питань щодо карантину. За словами гравців, уся ця ситуація дуже нагадує те, що наразі відбувається в нашому реальному світі.