😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явилася альтернативна версія загибелі Чорної Вдови в «Месниках: Завершення»

Як ще могли розвиватися події на планеті Вормір, що призвели до загибелі героїні?

Месники

У мережі з’явилося відео з альтернативною версію загибелі Наташі Романової (Скаретт Йоганссон) у стрічці «Месники: Завершення». Нагадаємо, у ній вона пожертвувала собою заради Каменю душі.

В остаточному варіанті цієї сцени Чорна Вдова та Соколине Око (Джеремі Реннер) б’ються один з одним — кожен із них хоче пожертвувати собою і врятувати друга. У результаті гине Наташа.

В альтернативній версії Чорна Вдова та Соколине Око б’ються із воїнами Таноса, яких той послав забрати камінь. Романову смертельно ранили, та вона все-таки встигає доповзти до краю та кинутися вниз, врятувавши перед тим життя Соколиному Оку. Однак Ентоні та Джо Руссо, режисери фільму, вирішили перезняти цю сцену, оскільки в такому варіанті вона здавалася їм занадто складною та неоковирною. Зрештою, епізод вийшов таким, яким глядачі побачили його в кінотеатрах.

Нагадаємо, у мережі з’явилися подробиці сюжету сольного фільму про Чорну Вдову. Водночас голова Marvel Studios Кевін Файґі запевняє, що фільм вплине на сприйняття «Месників».