😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явилися дати анонсу iPhone 12

Коли можна буде оформити попереднє замовлення тепер також відомо.

iphone-12

Ресурс Appleinsider з посиланням на власні джерела повідомив про дату анонсу нової лінійки від Apple iPhone 12. Звичайно, інформація неофіційна, тож не варто вірити їй на 100 %, але натяків достатньо. Схоже, презентацію чекати не так уже й довго.

Джерело повідомляє, що показати нові смартфони можуть уже 13 жовтня, а попередні замовлення мають відкрити 16 жовтня. За даними ресурсу, інформацію він отримав від інформатора, що працює на одного з мобільних операторів у Нідерландах. IP-адреса, з якої надіслали дані, відповідає переліку адрес корпоративної мережі оператора.

Знову ж таки, це не всі докази. Під час віртуальної презентації для британського оператора British Telecom з’явився Едді К’ю — старший віце-президент Apple з програмного забезпечення. Подробиць немає, але навряд-чи він заходив би тільки аби привітатися.

Эдди Кью на презентации British Telecom

Більше розповів гендиректор British Telecom Марк Аллера. За його словами, «Яблуко» близько підійшло до запуску iPhone 5G, а відбутися це може навіть у найближчі дні. Таким чином, згадана вище дата може виявитися правдивою.

Поки ж залишається тільки чекати на нові дані та офіційні заяви. Або ж просто подивитися, що відбудеться в цю дату.