Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явилися фото нового коміксу Кіану Рівза

Сюжет розповість про полубога, який зовні схожий на актора.

Наразі відомий актор Кіану Рівз переживає другу хвилю популярності. Це пов’язано зі зйомками в трьох частинах «Джона Уіка» та появі у Cyberpunk 2077 у ролі Джонні Сільверхенда. Наразі актор повідомив, що готовий випустити власний комікс, у якому головний герой зовні дуже схожий на самого Рівза.

За інформацією студії Boom! Studios, комікс «Берсерк» стане доступним уже 24 лютого. Друковані варіанти проєкту отримають декілька обкладинок, але найрідкіснішою з них матиме автограф від Кіану Рівза. Скоріше за все, аби отримати саме таку копію коміксу, необхідно або витратити купу грошей, або мати непогані зв’язки, бо офлайн-магазини отримають копії таких обкладинок у співвідношенні 1 до 1000 звичайних версій проєкту.

Сюжет «Берсерку» розповість про полубога на ім’я Бі, який виконує найскладніші та найнебезпечніші завдання від уряду США, яке натомість пообіцяло розповісти головному герою його походження та як він зможе накласти на себе руки. Зазначено, що комікс матиме багато жорстоких та кривавих сцен.

Перший випуск вже доступний для передзамовлення на Amazon.