Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явилися перші ймовірні подробиці про мультиплеєр Cyberpunk 2077

Сподіваємося, тут обійдеться без серйозних баґів.

Cyberpunk 2077

Розробники Cyberpunk 2077 ще задовго до виходу гри пообіцяли фанатам мультиплеєр. Проте вони одразу попередили, що вийде він значно пізніше основної кампанії. Подробиць про нього поки немає, але датамайнери стверджують, що дещо знайшли про багатокористувацький режим.

Ймовірні натяки знайшлися у виконавчому файлі гри. Там були деякі дані, що ніяк не застосовувалися в однокористувацькій кампанії, та й не було в цьому сенсу. Ось, що було знайдено:

  • Система, що відповідає за підрахунок статистики смертей та вбивства;
  • Система точок появи персонажа;
  • Параметри, що відсилають до деякого режиму «Пограбування»;
  • Згадки стандартного набору десматчу;
  • Серед даних було дещо схоже на таблицю, яку можна відкривати в багатьох іграх клавішою Tab (ім’я, пінґ, кількість гравців і т.д.);
  • Згадки деяких цікавих фраз персонажів, типу «Вау, ти вбив сам себе», «До матчу приєднався…», «Очікування гравців», «Кінець гри», «Матч почнеться через…».

Розробники все це поки не коментують. Чекати ж на офіційні подробиці ще точно довго. Усе те, що знайшли датамайнери, натякає на стандартні бої типу десматч, до того ж у фразах є натяк на використання конкретних моделей персонажів, при чому в різних командах може бути один і той самий герой. Як там воно буде насправді — побачимо пізніше.