😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явився чорновий варіант уривку з п’ятого сезону «Ріка і Морті»

Нові пригоди мандрівників не збавляють обертів!

Adult Swim оприлюднила уривок однієї із серій п’ятого сезону «Ріка і Морті». Поки що мова йде тільки про чорновий варіант анімації. Хоча, більше це походить на розкадровку, але з більш якісним та плавним перебігом подій.

У вказаному уривку Ріка сильно ранять, і Морті вимушений самотужки тягнути його до корабля. При цьому за ними женеться величезне чудовисько. Проте, з останніх зусиль Морті таки вдається влетіти в портал до Землі, хоча проблеми тут не закінчилися. Корабель розвалюється на запчастини просто під час падіння на планету, тому хлопець, який уже подумки похоронив себе разом із Ріком, вирішив «на прощання» подзвонити Джессіці та зізнатися в почуттях до неї.

Несподівано для нього, вона відповіла взаємністю, і запросила на перегляд фільму разом. Після такого Морті відмовився помирати, і вирулив корабель так, що той не розбився, а впав у воду посеред океану. Хоча, на цьому проблеми не закінчилися…

Коли вийде п’ятий сезон, поки невідомо. Повідомляється, що сценаристи вже почали робити шостий сезон, а отже їхня частини роботи для п’ятого, скоріш за все, майже повністю завершена.