😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У новій амбітній кооперативній горрор-грі Phasmophobia привиди реагують на матюки

Тут за задумом і без того потрібно розмовляти з духами через голосовий чат, але матюки їх дуже дратують.

Phasmophobia

У кооперативному горрорі Phasmophobia від Kinetic Games механіка привидів налаштовувати так, аби вони реагували на те, що гравці говорять у голосовому чаті. Саме тому тут нормально намагатися викликати духа, викрикуючи його ім’я, якщо ви його вже дізналися.

Звичайно, коли поруч несподівано з’являється привид, і йде про на ґеймера, часто емоції беруть гору, і з уст може вирватися будь-що, включно з нецензурною лексикою. Проте, датамайнери виявили, що краще б любителям полоскотати собі нерви навчитися стримувати словесний потік.

Користувач із нікнеймом Steam Puuyo виявив у файлах гри список слів, які дратують потойбічні сили, та підвищують шанс того, що наступною жертвою стане саме той, хто ці слова вимовив. Здебільшого до нього входять слова з нецензурної лексики.

Попрошу следить за языком! В Phasmophobia призраки нападают на игроков, которые матерятся

Є ще серед них фраза «Кривава Мері» (Bloody Mary). Справа в тому, що за міською англійською легендою, якщо тричі сказати біля дзеркала «Кривава Мері», то її привид прийде і… Нічого, загалом, хорошого вона не зробить. У грі вона точно прийде, тож краще не ризикувати.

Зараз кооперативний горрор Phasmophobia знаходиться в ранньому доступі в Steam. Реліз повної версії запланований на 2021-й рік. Гра підтримує VR. Вона, до речі, увійшла в п’ятірку найбільш популярних проєктів на Twitch.