Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У новій Assassin’s Creed Valhalla можна буде стати геєм чи лесбійкою

Вибір партнерів у всесвіті гри має стати абсолютно вільним.

assassinscreed-valhalla

Ubisoft нарешті продемонструвала дебютний трейлер нової Assassin’s Creed Valhalla. Серія вже давно зійшла зі свого початкового курсу, і тепер перетворюється зі стелс-екшну на повноцінний бойовий екшн.

Зміни тепер досягли й романтичних вподобань героїв. Звичайно, деякі можливості створення одностатевих зв’язків з’явилися ще в Assassin’s Creed Odyssey, але за основним сюжетом герой усе одно зберігав гетеросексуальність (щонайменше, через місію, де потрібно було розділити ліжко з людиною протилежної статі).

Тепер розробники поділилися з австралійським порталом Stevivor інформацією щодо того, як усе це реалізується в новому проєкті. Справа в тому, що згаданий момент у «Одіссеї» не сподобався ЛГБТ-спільноті. Начебто, сюжет гри руйнує весь «вибір» гравця. Через це Ubisoft навіть вибачалася перед користувачами.

У Valhalla такого не буде. Вибір партнера нічим не буде обмежений, навіть сюжетом. Саме тому створити таку-собі історію про брутальних вікінгів-геїв не стане проблемою для ґеймерів.

На карті світу буде повно можливостей завести відносини. І як до них підійти й кого вибрати, буде залежати тільки від вас.

Дербі МакДевіт, сценарист проєкту