😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У новому відео за фільмом «Загін самогубців» знайшли натяк на головного злодія

Фанати знайшли прямий натяк на те, хто ж буде головним антагоністом.

Загін самогубців

На DC Fandome показали декілька відео про «Загін самогубців» Джеймса Ґанна. Звичайно, це не те щоб повноцінні трейлери, але чимало нового з них дізнатися вдалося. У записі, на якому демонструвалися інтерв’ю з авторами фільму та деякі закадрові моменти картини фанати знайшли дещо дуже цікаве. Ось сам запис, якщо раптом пропустили його раніше.

Так от, творці стрічки поки вирішили не розкривати головного антагоніста. Проте, один момент у згаданому відео вони пропустили, що дає нам змогу будувати теорії навколо цього. Уважні фани в одному з кадрів побачили на задньому плані людину, що лежить з органічною синьо-пурпурною зіркою на обличчі.

Такий прийом актуальний тільки для одного злодія всесвіту DC – Старро Завойовника. Це позаземна форма життя, яка нагадує величезну морську зірку. Він створює велику кількість своїх маленький копій, які чіпляються на обличчя жертв та підкорюють їх.

Деякі чутки щодо того, що саме Старро буде головним антагоністом «Загону самогубців» уже з’являлися, і тепер маємо підтвердження цьому, хоч і не офіційне. Хоча, може він і не буде прямо таки головним противником, але з’явитися має. Чекаємо лише на підтвердження від авторів фільму.

Кажется, злодей «Отряда самоубийц» — это звездный враг Лиги справедливости | Канобу - Изображение 1