😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У нових епізодах несподіваного продовження «Декстера» автори спробують «все виправити»

Події розгорнуться через 10 років після оригінального фіналу, але не матимуть із ним самим «нічого спільного».

Декстер

Телеканал Shotime 15 жовтня офіційно оголосив про початок роботи над новим сезоном серіалу «Декстер». Фінал оригінального шоу був не дуже тепло зустрінутий фанатами, і люди були, скажімо так, розчаровані.

Через це канал вирішив запросити до роботи над продовженням шоу Клайда Філліпса. Саме він був шоуранером перших чотирьох сезонів шоу. Саме його епізоди отримали найвищі оцінки. До головної ролі повернеться Майкл Сі Голл.

У недавній розмові з The Hollywood Reporter, Філліпс розповів, що нові епізоди команда почне фактично «з нуля». Події відбуватимуться за 10 років після оригінального закінчення шоу, але ніяк із ним не будуть пов’язані.

Наша команда не хотіла робити 9 сезон «Декстера»… Усе, що відбувалося в перших вісьмох сезонах — відбувалося в перших вісьмох сезонах. Ми не збираємося зраджувати публіку, кажучи «Упс, вам це все наснилося».

Клайд Філліпс

Зйомки продовження стартують у 2021-му році. Реліз очікується восени того ж року. Автор оригінальних книг, Джефф Ліндсей, закінчив працювати над історією Декстера ще у 2015-му році.