😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Нью-Йорку завершився суд над Гарві Вайншейном

Екс-кінопродюсер отримав вирок.

Гарві Вайнштейн

Наприкінці лютого присяжні визнали продюсера Гарві Вайнштейна винним у двох випадках сексуального насильства. Тепер суддя виніс остаточний вирок — 23 роки ув’язнення у федеральній тюрмі Нью-Йорка.

За зґвалтування першого ступеня своєї асистентки Міріам Гейлі Вайнштейну дали термін у 20 років, а за зґвалтування третього ступеня ще три роки. Окрім цього колишній продюсер потрапить у реєстр сексуальних злочинців. Це означає певні обмеження навіть після виходу із в’язниці.

Адвокати Вайнштейна назвали вирок обурливим, заявили, що «суддя поступився суспільному тиску» і планують його оскаржувати.

Сам Вайнштейн сказав, що «глибоко розкаюється». Проте він також розкритикував рух #MeToo, завдяки якому, у тому числі, його справа набула широкого розголосу.

Я в повній розгубленості. Думаю, багато чоловіків відчувають те ж саме щодо цієї ситуації… Тисячі чоловіків і жінок програють судові справи, і я дуже турбуюся за цю країну.

Це атмосфера, не гідна Сполучених Штатів Америки.

Гарві Вайнштейн

Група із 24 жінок, у яку входять акторки Ешлі Джад і Роуз Макґовен, «Порушниці мовчанки» (The Silence Breakers), які першими звинуватили Гарві в сексуальних домаганнях, після завершення суду випустила свою заяву:

Спадщина Гарві Вайнштейна завжди буде в тому, що він — засуджений насильник. Він сяде у в’язницю, але жодні терміни не відновлять життя, які він зламав, кар’єри, які зруйнував, і ту шкоду, якої завдав.

з офіційної заяви The Silence Breakers

Суд у Нью-Йорку не єдиний, який займається справою Вайнштейна. Прокуратура Лос-Анджелеса працює над іншим звинуваченням на адресу екс-кінопродюсера. Йдеться про зґвалтування та примус до орального сексу.