😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Plague Inc скоро можна буде грати за «добро»

Якщо вам набридло винищувати людство за допомогою вірусів, то саме час його врятувати!

Plague Inc

Розробники Plague Inc пообіцяли додати новий режим до своєї гри. Якщо раніше ґеймерам доводилося створювати, розвивати та розповсюджувати хвороби різного виду для того, аби винищити людство, то тепер буде навпаки. Користувачі зможуть узяти на себе роль дослідників, що знаходять віруси, та створюють ліки від них.

Творець гри Джеймс Воган додав, що ніколи не міг подумати, що реальний світ стане настільки схожим на його проєкт. За його словами, студія Ndemic Creations уже декілька разів отримувала пропозиції зі створення режиму боротьби зі захворюваннями, і тепер команда таки працює над ним.

Поки що про оновлення відомо тільки те, що гравцям доведеться слідкувати за розвитком хвороби, зміцнювати системи охорони здоров’я, та навіть самостійно вводити карантини та ізоляції населення. Дата виходу режиму поки що невідома.

Окремо хотілося б зазначити, що розробники Plague Inc пожертвували 250 тис доларів на боротьбу з коронавірусом. Ці гроші поділили між організаціями CEPI і Всесвітньої організації охорони здоров’я.