😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У режисерській версії «Ліги справедливості» з’явиться Джокер

Його роль знову візьме на себе Джаред Лето вперше, після «Загону самогубців» 2016-го року.

Джокер

Одразу декілька джерел повідомили виданню The Hollywood Reporter про те, що Джаред Лето приєднається до додаткових зйомок «Ліги справедливості» Зака Снайдера. Він виконуватиме роль Джокера, як це було в «Загоні самогубців» 2016-го року. Тоді образ актора отримав чимало критики, але за іншою теорією, йому просто дали замало екранного часу, а сцени, що розкрили б персонажа значно краще, просто вирізали.

Нагадаємо, що в першій версії «Ліги справедливості» Джокер не з’являвся взагалі. Поки невідомо, чи буде це лише камео, чи важлива роль. Окрім цього The Hollywood Reporter зазначає, що в титрах «Снайдеркату» не з’являться Джон Берґ та Джефф Джонс, які керували DC Entertainment раніше, та виступали продюсерами першої версії фільму. Справа в тому, що вони обидва не мають жодного відношення до версії Снайдера.

Додаткові зйомки фільму вже почалися. За даними ЗМІ, не всі актори з оригінального фільму змогли взяти участь у них. Наприклад, Генрі Кевілл не зніметься в додаткових сценах, а от Рей Фішер та Джейсон Момоа отримають нові кадри. Загальний бюджет «Снайдеркату» складе приблизно 70 млн доларів.

Режисерська версія «Ліги справедливості» вийде на HBO Max у 2021-му році. Фільм поділять на чотири частини, кожна з яких триватиме приблизно годину.