😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У розробці одразу три фільми за всесвітом Star Trek

Проте, не все так просто, і фанатам не варто радіти завчасно.

star-trek

За даними видання Deadline, у найближчі тижні має визначитися основний напрямок роботи у свесвіті кінофраншизи Star Trek. Поки що Емма Воттс, яка стала новою головою кінопідрозділу Paramount, має визначитися з цим питанням остаточно.

Недавно головним проєктом вважався фільм Ноя Гоулі, проте його довелося поставити на паузи. Зараз є три основні ідеї продовження шляху франшизи, з яких і доводиться обирати:

  • Повернути старий склад акторів, та зняти Star Trek 4. У цій версії Кірк відправиться в минуле, де зустріне свого молодого батька. Проте, така версія вийде доволі дорогою, адже актори з попереднього касту значно підняли свій цінник.
  • Продовжити розробку фільму Ноя Гоулі. Цей проєкт повністю перезапустить франшизу з новим акторським складом. Проте, за деякими даними Deadline, сценарист та режисер уже на межі звільнення з роботи над цією версією.
  • Зняти фільм за ідеєю Квентіна Тарантіно. Сценарій уже написав Марк Сміт. Подія фільму має відбуватися в 30-ті роки в ганстерському сеттінгу. На створення такої картини авторів надихнув один із класичних епізодів «Зоряного шляху». Хоча, такий варіант, скоріш за все, підійде тільки для якогось спін-оффа.

За останніми даними, пріоритет зараз надається саме останній версії, яка зніматиметься з рейтингом «R». На другому місті таки ідея відродити оригінальний каст. З фільмом Ноя все начебто було непогано, але він поки залишиться на паузі.