Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У розробці серіал про поліцію Ґотема, який стане частиною всесвіту «Бетмена» з Робертом Паттінсоном

Сценарій для нього пише Теренс Вінтер, який працював над «Вовком із Волл-стріт», «Кланом Сопрано» та «Підпільною імперією».

Бетмен

У розробці зараз знаходиться поки безіменний серіал про поліцію Ґотема. Новий проєкт стане частиною всесвіту «Бетмена» режисера Метта Рівза та виходитиме на HBO Max. Останній, до речі, виступить одним із виконавчих продюсерів нового шоу. Іншим буде Теренс Вінтер, який також напише сценарій до цього серіалу. Раніше він працював над такими відомими проєктами, як «Вовк із Волл-стріт», «Клан Сопрано» та «Підпільна імперія».

Новий серіал розповість про корупцію в Ґотемі. Поки що це всі наявні деталі про сюжет. Деякі джерела називають серіал Gotham Central. Є ймовірність, що засновуватиметься він на однойменній серії коміксів Еда Брубейкера та Ґреґа Рукі.

Поки що невідомо, чи з’являтиметься в серіалі сам Бетмен, або ж Джеффрі Райт у ролі комісара Ґордона. Хоча, якщо без Темного лицаря шоу ще може якось обійтись, то відсутність комісара в серіалі про поліцію виглядатиме дивно.

Дата виходу шоу поки не називається. Нагадаємо, що фільм «Бетмен» має вийти 1-го жовтня 2021-го року.