Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У розробку вже запустили третю частину «Тихого місця»

Схоже, автори дуже впевнені у своєму горрорі, що почали створювати третю частину ще до виходу другої.

Тихе місце

Paramount Pictures оголосила про початок роботи над третім фільмом у серії «Тихе місце». Режисером виступить Джефф Ніколс, який також писатиме сценарій на базі ідеї Джона Красінскі. Саме останній ставив перший фільм.

Про сюжет поки нічого не розповідають. Чи буде це пряме продовження, або ж якийсь спін-офф — також невідомо. Про дату виходу також говорити рано, але автори сподіваються, що вдасться випустити фільм у 2022-му році.

Джефф Ніколс відомий за роботу над психологічним трилером «Укриття», а також драмами «Мад» та «Лавінґ». Останню, до речі, номінували на «Оскар» та «Золотий глобус».

Друга частина «Тихого місця» мала вийти ще навесні цього року, але через пандемію його відклали аж на квітень 2021-го року. Що ж до оригіналу, то картина з’явилася у 2018-му році. На нього витратили тільки 20 млн доларів, а заробити він зміг 340 мільйонів. Якщо ви пропустили першу картину, то варто б знати, чого чекати від наступних. Пропонуємо вам переглянути оригінальну стрічку на сайті UAKino, адже там ви абсолютно безкоштовно зможете подивитися фільм у хорошій якості та в професійному українському озвученні!