😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У скасованому фільмі про Бетмена з Беном Аффлеком на Темного лицаря чекала дійсно моторошна доля

Один із його противників, Дефстроук, мав майже повністю зруйнувати його життя, вбивши всіх близьких Брюса Вейна.

Дефстроук

Актор Джо Манґаньєлло виконав роль Дефстроука в «Лізі справедливості». Проте, там йому дісталося дуже мало екранного часу. Ситуація мала бути зовсім іншою у фільмів про Бетмена з Беном Аффлеком, від якого вирішили відмовитися.

Тепер Джо розповів деякі цікаві деталі про картину, що так і не побачить світ. Виявляється, вона б вийшла доволі незвичайною та дійсно моторошною.

Фільм вийшов би дійсно похмурим. У ньому Дефстроук був схожий на акулу або лиходія з горрорів, який поступово руйнував життя Брюса зсередини. Він вбивав усіх, хто був близький Вейну, щоби змусити його страждати.

Джо Манґаньєлло

Актор каже, що Дефстроук усе робить для того, аби принести Бетмену якомога більше страждань. Усе через те, що він винить Брюса Вейна в трагедії, що з ним трапилася. Що ж саме змусило Слейда Вілсона так ненавидіти мільярдера — невідомо.

Під час створення сценарію Бен Аффлек надихався «Грою» Девіда Фічнера, а також коміксом «Шибайголова: Народжений заново» Френка Міллера. Саме його, до речі, частково адаптували в серіалі від Netflix.