😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Steam безкоштовно роздають одразу 12 ігор

Тут вам файтинг із гладіаторами, декілька шутерів, сурвайвал, та навіть симулятор бешкетливого привида.

Steam

У Steam з’явилася нова порція безкоштовних ігор для ваших PC. Дещо з цього списку — абсолютно нові тайтлу, інші ж просто стали безкоштовними. Для вас тут зібрано список із 12 хороших (або кумедних) тайтлів, які допоможуть скрасити нудьгу (хоча, щодо останньої гри в підбірці є сумніви).

Gladio and Glory — це файтинг на спеціальній арені, де вам потрібно кромсати та знищувати своїй ворогів. Вашого гладіатора можна кастомізувати за бажанням. Гра базується на симуляції фізики та тонах крові.

SMASH LEGENDS — тут динамічний екшн-файтинг, де вам потрібно боротися з іншими гравцями 3 на 3 в режимі королівської битви. Кастомізація тут також є, а ще тренування, завдання, івенти та різні ціавинки. Проєкт підтримує кроссплатформенність.

Potion Commotion — тут яскрава та мила гра, яка націлена на більш молоду аудиторію. Фактично, це така-собі ферма з елементами клікера, де вам потрібно слідкувати за виробництвом зіллів, використовуючи всі потрібні інгредієнти, які ще потрібно виростити у своєму садочку.

Tadpole Tales — невеликий мальований скроллер, де вам потрібно керувати рибкою в річці. Вам обіцяють бої з доволі складними босами, що навіть ветеранів жанру заставлять напружитися.

Meow Pow — мультяшний тайтл, де гравцям доведеться битися один з одним у «спортивних» матчах, керуючи милими кошенятками, яких точно трохи перегодували вдома.

Distancing — мальована пригода про персонажа, що живе в умовах пандемії. Задача доволі проста в розумінні, особливо тому, що й самі в житті мусимо це робити. Вам потрібно придбати продукти в супермаркеті, залишаючись на безпечній відстані від інших.

Wall Force — багатокористувацький шутер із можливістю руйнування оточуючих об’єктів, кастомізації зброї, покращення будівель та транспортних засобів. Ґеймери вже охрестили гру «CS з видом збоку».

OMFG: One Million Fatal Guns — шутер з елементами roguelike, де вам доведеться прориватися через величезну кількість роботів на космічній станції. Основна особливість тайтлу — ціла купа різних видів зброї, яка генерується від ступеня проходження.

Evo\Wave — платформер, де вам доведеться взяти на себе роль андроїда. Його мета — відновити прекрасні світи в стилі ретровейва та виправити різні баґи, що з’явилися від небезпечного вірусу.

Veneficium — тайтл у жанрі survival horror. Вам потрібно взяти на себе роль відьми Ебіґейл та відправитися в страшний ліс на пошуки своєї бабусі. Проте, на дорозі на неї чекають демони, від яких доведеться ховатися.

Ethereal Estate — гра від першої особи про привида, який усіма доступними методами псує життя новим власникам особняка. Гравець має просте завдання — нести страх, руйнування та біль!

The Most Boring Game Ever — гра повністю виправдовує свою назву. Вона не просто нудна — вона до неймовірного ступеня не має жодного сенсу. Весь ігровий процес полягає в тому, що вам потрібно натискати на одну кнопку, дивлячись на монітор всередині вашого монітору.