😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У Steam запустили функцію тестування ігор без їхньої купівлі

Мова йде навіть не про демо-версії, а про можливість тестувати будь-що!

Steam

У Steam запустили нову функцію для розробників, яка допоможе значно спростити тестування ігор на початкових етапах. Для цього ввели інструмент Steam Playtest. Він має доповнити систему демоверсій та ключів.

Що це дає нам, рядовим ґеймерам? Розробники зможуть запрошувати гравців тестувати свою гру без ключів та посилань. Звичайно, автори самі обиратимуть систему тесту: повністю відкрита чи вибірково роздавати доступ. Також це дозволить краще керувати термінами тесту.

В Steam теперь можно тестировать игры без ключей

Інструмент дозволить приймати заявки на тестування прямо на сторінці гри в магазині. Там розробники зможуть видавати доступи. Усі бажаючі мають просто зайти на сторінку та натиснути на кнопку «запросити доступ». Це дозволить їм стати в чергу на участь у тестуванні.

В Steam теперь можно тестировать игры без ключей

Після завершення тестування розробники без проблем можуть зняти доступ, і рання версія гри зникає з бібліотеки користувачів. Також в описі функції вказано, що наявність тестової версії ніяк не завадить додати повноцінну гру до списку бажаного.

Зазначимо, що інструмент Steam Playtest є абсолютно безкоштовним для розробників та користувачів. Також не варто плутати його з раннім доступом, адже ця функція нікуди не дінеться. Новий інструмент дасть можливість тестувати ранні проєкти будь-кому, але за вибіркою розробників.