😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Steam з’явилися нові безкоштовні ігри!

Одразу вісім тайтлів ви можете забирати собі назавжди.

Steam

Нові безкоштовні ігри з’являються в Steam доволі часто. Деякі з них — це абсолютно нові проєкти, які розробники одразу вирішили розповсюджувати на безкоштовній основі. Інші ж із різних причин вирішили відмовитися від платної моделі. Пропонуємо вам цього разу вісім проєктів, які тепер може отримати кожен бажаючий.

Role Player: Full Immersion — фактично, це інтерактивне кіно про Чорнобильську АЕС після аварії. Рішення гравця будуть прямо впливати на сюжет, а смерть тут змусить вас не повертатися до якоїсь контрольної точки, а повністю починати все з початку.

PIIITT — це головоломка, яка точно натхненна Portal. Тут ви зможете використовувати новий зелений портал, який «ламає» час — об’єкти через нього проходять із затримкою.

Guardian Chronicle — тут вам доведеться відпиватися від хвиль монстрів, виставляючи на полі випадково обраних Вартових. При цьому вам потрібно знищувати ворогів раніше, ніж ваш суперник.

Super Mecha Champions — це екшн із велетенськими мехами, на яких вам доведеться битися з іншими гравцями у футуристичному місті. Роботів можна модифікувати та вибирати для них зброю.

Knight Squad 2 Trials — динамічна багатокористувацька аркада для вісьмох гравців. Обирайте лицаря, хапайте зброю на підлозі, та хутчіш бити інших учасників!

Praesidium — тут у нас раннер у ретро-футуристичному сеттінґу. Гравці зможуть використовувати крутий щит, за допомогою якого можна відбивати атаки, робити додаткові стрибки та натискати кнопки.

Just Defense — під’їхав ще один tower defence, але з деякими особливостями. Тут ви зможете керувати ще і власним персонажем, аби допомагати вашим вежам відстрілюватися від натовпів монстрів. Тут є система прокачки та декілька босів. А ціллю цих тварюк буде не дійти з одного місця в інше, а якраз вбити вашого персонажа.

Red Wings: Aces of the Sky — це аркадний симулятор пілота часів Першої світової війни. Вам доведеться супроводжувати легендарного Червоного барона.