😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Steam з’явиться гра, у якій майже кожен ваш рух впливатиме на сюжет

При цьому проєкт показує непоганий рівень графіки та деталізованості, і це при тому, що створила все це всього-лише одна людина.

RPG

Цього місяця незалежний розробник ігор Родріґо Банзато представив свій новий проєкт у жанрі пригодницької RPG. Називається це чудо Parallel. Головною фішкою гри розробник називає дуже високий рівень реіграбельності.

Родріґо каже, що будь-яке рішення, прийняте гравцями під час проходження, впливатиме на сюжет. Може сильно, може всього-лише трохи, але вплине. Також в описі проєкту говориться, що він має викликати в гравців конкретний набір емоцій. Окрім цього він призваний наштовхнути на думки про сенс життя.

Окрім цього Parallel обіцяє показати харизматичних персонажів та купу різноманітних локацій. Вони мають бути максимально різними, та можуть відрізнятися одна від одної «як рай та пекло». Сюжет розповідає про персонажа, що прокидається в невідомому світі, де все зовсім не так, як він звик жити. Тепер він має з’ясувати, що трапилося, чому він тут та як йому повернутися.

Дати виходу гра поки не має. Проте, в Steam її можна додати до списку бажаного.