Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У Steam з’явився цілий набір халявних ігор

Одразу 10 тайтлів ви можете забрати абсолютно безкоштовно!

Steam-Games

У Steam з’явилося одразу 10 безкоштовних ігор, або тих, які перейшли на безоплатні умови використання. Вам достатньо лише перейти на сторінку гри в Steam та додати її до своєї бібліотеки. Після цього вона стане вашою назавжди.

Remnants — шутер на одного гравця, дія якого розгортається в таємничих руїнах. За сюжетом вам потрібно знайти спеціальні руни, щоби відкрити масивні потаємні ворота, паралельно відбиваючись від ворогів. Є кастомізація зброї і крафт. Сторінка в Steam.

SpellForce 3: Versus Edition — безкоштовна розрахована на багато користувачів версія гри SpellForce 3, яка пропонує вийти на поля битв Ео і випробувати свої навички стратега, б’ючись у реальному часі проти комп’ютерних супротивників або інших гравців. Ви також можете зіграти в одиночний сценарій «Старий Хаалаяш», щоб отримати уявлення про сюжетні кампанії SpellForce 3 і її самостійні доповнення. Сторінка в Steam.

Sword of the Necromancer — Prologue — перша глава екшн-RPG з елементами roguelike, де можна оживляти вбитих ворогів для того, щоби вони билися на вашому боці. Сторінка в Steam.

Shades of Heroes — стратегічна гра з можливістю грати в кооперативному режимі з двома друзями. Сторінка в Steam.

Kingdom: Classic — піксельна гра з елементом стратегії, у якій потрібно побудувати власне королівство й обороняти його від ворогів. Проєкт має 88 % позитивних відгуків. У коментарях гру хвалять за простий і затягуючий ґеймплей, а також соковиту графіку. Сторінка в Steam.

Cubiscape 2 — головоломка, де ви керуєте сферою, а ворогами виступають куби, які повторюють ваші рухи. Завдання — дістатися до фінішу, паралельно НЕ зіткнувшись із кубами. Сторінка в Steam.

Splash — екшн від третьої особи, де ви граєте алхіміком і відбиваєтеся від монстрів, використовуючи різні зілля, які б’ють відразу по кільком ворогам. Сторінка в Steam.

Battle Star — тактична аніме-RPG з елементами gacha про дівчат, яких відправили назад на Землю, щоби дослідити наслідки ядерної війни. Сторінка в Steam.

Chess’Extra — розширена версія шахів із дошкою 10 на 10 клітин і двома новими фігурами — ассасіном і священиком. Сторінка в Steam.

Aegis Online — віртуальна площадка для настільних ігор. Проект можна розширювати, модифікувати і змінювати під себе. Можна створювати свої рівні для рольових ігор. Сторінка в Steam.