😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Великобританії до хлопчика, що розповідав на дитячому майданчику про зброю з Fortnite, нагрянула поліція

Поліцейські прибули посеред ночі, підняли всіх на вуха, а справа не обійшлася без звинувачень в упередженому ставленні до мусульман.

Fortnite

Уся ця ситуація відбулася ще у 2019-му році, але чомусь про неї заговорили тільки зараз. Отже, діло було так…

Посеред ночі до мусульманської родини додому прибула поліція. Офіцер повідомив жінці, що він приїхав через необхідність проведення перевірки, яка ініційована урядом Великобританії для попередження екстремізму. Така ініціатива проводиться в школах та клубах, де хтось може обмовитися про небезпечні речі, що можуть знаходитися в їхніх домах.

Коли почали розбиратися в ситуації, з’ясувалося наступне: син цієї родини розповідав друзям про те, що начебто в когось із його родичів були «пістолети та бомби в сараї». Це хтось почув, перелякався та повідомив до поліції. Через це офіцера й відправили перевіряти будинок. Встановилося, що малий просто розповідав про те, як дивився на гру кузена у Fortnite, де в нього й була зброя в будинку.

Жінка, якій довелося зустрічати офіцера, вважає, що все це через те, що вони є мусульманами, і «якби хлопчик був білим, ніхто б і не приїхав». Вона переконана, що було одразу зрозуміло, що її син говорить про гру.

Міністерство внутрішніх справ Великобританії прокоментувало цю ситуацію доволі коротко. Його представники заявили, що той, хто повідомив про цю ситуацію, вчинив правильно, і краще все зайвий раз перевірити.