😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У Watch Dogs: Legion замінять подкасти, озвучені журналісткою, яка негативно висловилася про трансгендерів

У грі вона озвучила ведучу шоу про походження та загрозу фашизму.

Watch-Dogs-Legion

Ubisoftt оголосила, що в майбутньому патчі збирається дещо змінити в подкастах, що ви чуєте в грі. Мова йде про повну заміну двох епізодів подкасту BuccanEar. Усе через те, що в їхньому озвученні взяла участь Гелен Льюїс.

Таке рішення студія прийняла після того, як користувачі соцмереж та форуму ResetEra масово почали скаржитися на журналістку через прояви з її боку трансофобних поглядів. Цікаво, що стаття, через яку склалася така думка, була знайдена в британській газеті The Times у випуску 2017-го року.

Льюїс назвала свою колонку «Чоловік не може просто сказати, що він перетворився на жінку». У ній вона критикувала пропозицію про спрощення отримання дозволу на операцію про зміну статі у Великобританії на законодавчому рівні.

Уряд пропонує радикально змінити підхід до нашого розуміння ідентичності. Його переводять у сферу внутрішніх рішень — або духовних, якщо завгодно. Бути жінкою або чоловіком — це питання пропонують вирішувати головою.

Зі статті Гелен

Після того, як статтю винесли на обговорення, жінку віднесли до TERF (trans-exclusionary radical feminist, трансофобні радикальні феміністки). У відповідь на це вона написала замітку для New Statesman під назвою «Ласкаво просимо в епоху іронічного фанатизму, у якій стару ненависть замаскували під нову woke-мову». У цьому матеріалі вона порівняла людей, що використовують терміни типу TERF з антисемітами, та заявила, що така риторика використовуються для прикриття ненависті до жінок.

Ось та жінка, яка веде в Watch Dogs: Legion подкаст про те, чому ми повинні приєднатися до опору проти фашизму, лол

Ubisoft зазначила, що про погляди Гелен нічого не знала. Усе через те, що кастингом акторів озвучення займалася стороння студія. Видавництво також зазначило, що репліки жінки у Watch Dogs: Legion не мають такого підтексту. Проте компанія вирішила, що участь жінки в озвученні може ображати деяку частину людей, тож її репліки варто замінити.

Схоже, у новому патчі Ubisoft видалить випуски подкастів, які озвучувала Гелен, і замінить їх на ті ж самі матеріали, але вже з іншим актором озвучення. Нагадаємо, що Watch Dogs: Legion вийшла 29 жовтня на PC, PS4 та Xbox One, а також на Google Stadia.