😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ubisoft подає до суду на Apple і Google через суперечку щодо копірайту

Усе починалося з прохання.

Rainbow Six Siege

Ubisoft не бажає бачити мобільний шутер Area F2 на віртуальних полицях онлайн-магазинів Google Play та App Store. З цією метою вона звернулася до суду Лос-Анджелеса з позовом на Apple та Google, які є власниками цих платформ.

Справа в тому, що французькі розробники вважають Area F2 «майже повною» копією її мережевого тактичного шутеру Rainbow Six Siege. Спочатку Ubisoft звернулася няпряму до Apple та Google, однак ті відмовилися виконати прохання, що і стало причиною позову.

У такий спосіб компанія хоче захистити своє творіння від недоброчесного користування популярністю шахраями, які використовують її з метою особистого збагачення. Ubisoft заявляє, що мобільний клон забрав від оригіналу «від екрану вибору оперативників до заставки результатів матчу».

Area F2 розроблюється студією Qooka Games, яку в 2017 рокі придбала китайська корпорація Alibaba Group (Taobao, AliExpress). Під її крилом наприкінці минулого року цю гру почали активно рекламувати в соцмережах.

Тим часом у світі кіберспорту та технологій теж не обійшлося без інцидентів. У першому колишніх переможців The International відсторонили від турнірів через підставні матчі, а другому — Ілон Маск назвав Facebook відстійним.