😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ubisoft розказала й показала все про нову Hyper Scape

Динамічна «королівська битва» з вертикальним ґеймплеєм: трейлер, запис ігрового процесу та щоденник розробників.

Hyper Scape

Ubisoft вирішила почати технічний тест своєї нової Hyper Scape ще до того, як анонсувала її. За дві години до показу стримери вже «куштували» новий проєкт компанії.

Ця гра є умовно-безкоштовною «королівською битвою» на 100 гравців. Події відбуваються у віртуальному місті Нео-Аркадія. Орієнтований проєкт саме на вертикальний ґеймплей — на карті чимало багатоповерхових будинків, спеціальних естакад та платформ для стрибків.

Зараз гра має два режими: для одного гравця і для трьох. Якщо гратимете в групі, то після смерті персонаж перетворюватиметься на цифрового привида. Він зможе пересуватися по карті й далі, вишукуючи ворогів. Коли один із них також помре, то на місці його вбивства союзники першої команду зможуть «воскресити» свого тіммейта через того ж цифрового привида.

Кожен персонаж зможе екіпірувати одночасно два види зброї та дві здібності. Якщо гравець знайде щось із цього, що в нього вже є, то це можна покращити. Наприклад, можна знайти снайперську гвинтівку, яка вже у вас є, і тоді вона буде вбивати ворогів з одного пострілу в голову.

У грі не буде гранат, броні чи якогось транспорту. Замість цього в ній присутній NPC, який задаватиме в кожному матчі особливі умови. Наприклад, він може збільшити кількість лута на карті, розкрити повністю місцезнаходження всіх гравців, або взагалі вимкнути гравітацію.

На гру сильно впливатимуть стрімери та їхні глядачі. Якщо в матчі присутня людина, яка веде трансляцію на Twitch, то його аудиторія зможе проголосувати, які саме умови має ввести згаданий NPC.

Технічний тест проєкту проходить із 2-го липня на PC. Дата повноцінного релізу поки не називається. Hyper Scape також вийде на PS4 та Xbox One, а пізніше має з’явитися й на Xbox Series X та PS5.