😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Ubisoft випустила трейлер кросоверу Adventure Time та Immortals Fenyx Rising

Головні герої мультику разом із Фенікс із гри розправляються з величезним Цербером.

Час пригод

На каналі Ubisoft в YouTube вийшов трейлер кросоверу Immortals Fenyx Rising та Adventure Time. У відео Фінн та Джек потрапляють на острів із гри, де натрапляють на Цербера з трьома головами. У бою з ним їм на допомогу приходить Фенікс — головна героїня Immortals Fenyx Rising.

Нагадаємо, що згадана гра — це екшн, заснований на давньогрецькій міфології, та розповідає про боротьбу Фенікс та олімпійських богів із велетнем Тифоном та його військами. Проєкт вийде 3 грудня цього року на PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch та на хмарному сервісі Google Stadia.

Також не забуваємо і про Adventure Time — анімаційний серіал, який закінчився 3 вересня 2018-го року після 10 сезону. Цього року для нього випускають чотири спеціальних епізоди — другий із них вийде на HBO Max уже 19 листопада. Він має повідати долю Марселін та Бульґум.

Поки важко сказати, чи з’являться якимось чином герої мультику в грі від Ubisoft, чи може один з епізодів буде присвячений тайтлу. Можливо, що співробітництво розробників гри та Cartoon Network закінчиться лише на цьому відео. Поки чекаємо на офіційні заяви.