😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Українська співачка знялася у фільмі Netflix

Про свої враження вона розповіла на своїй сторінці в Instagram, не забувши прикріпити купу фото зі знімального майданчику.

Netflix

Українська співачка та переможниця міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» Джамала розповіла про те, як їй довелося знятися у фільмів від Netflix. Кіно, до речі, також про той самий конкурс.

Про фільм «Пісенний конкрус Євробачення: Історія вогенної саги» ми писали не так давно, демонструючи вам трейлер картини. Він, до речі, уже вийшов на стрімінговому сервісі. Джамала розповіла про свою участь у ньому одразу після прем’єри.

У липні минулого року я отримала лист приблизно такого змісту: «Дорога Джамала! Ми знімаємо фільм про Євробачення. Ми дуже хотіли б, щоби ти взяла в ньому участь, адже ти душа й серце Євробачення». І підпис: Девід Добкін і Вілл Феррелл. Серйозно? Мене запрошує зніматися режисер фільмів «Непрохані гості» й «Шанхайські лицарі» Девід Добкін і король комедії Вілл Феррелл? Ось це подія!

Джамала також розповіла, наскільки її вразило все, що відбувалося на майданчику. Мова зараз не тільки про зірок, яких їй довелося зустріти. Окремо вона відзначила професіоналізм, з яким усі учасники знімального процеси підходили до роботи, а також якість декорацій.

Співачка грала «сама себе». У фільмі вона виконала сольну партію в одному з музичних номерів фільму.