😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Українські кінотеатри зачинилися на карантин через коронавірус

Що людям робити з квитками, як не втратити гроші та чи вийде побачити фільми, що показуватимуть під час карантину?

кінотеатри

Від сьогодні столичні кінотеатри Планети Кіно та Multiplex зачиняються на карантин. Поки що мова йде саме про київські зали, але керівництво обох мереж припускає, що в найближчий доведеться скасувати сеанси й по всій Україні.

На офіційній сторінці Планети Кіно з’явилося повідомлення, у якому керівництво мережі спробувало також пояснити, як повернути гроші за вже придбані квитки. Таким чином, це можна доволі просто зробити в особистому кабінеті на сайті, а кошти надійдуть на картку протягом трьох днів.

Окрім цього, Планета Кіно заявила про те, що самостійно буде обдзвонювати клієнтів, які не замовили повернення завчасно, аби вони могли не втрачати свої гроші. Також на сторінці повідомляється про те, що рішення щодо інших міст України ще очікується.

Окремо зазначимо, що в коментарях у відповідь одному з користувачів соцмережі Планета Кіно повідомила про перенесення прем’єр деяких фільмів, що мали б вийти в період карантину.

«Бладшот» та «Тихе місце» поки не будуть виходити в прокат в Україні. Дистриб’ютор відклав прем’єру. Тож подивимося все разом уже після карантину.

Планета Кіно

Про закриття київських кінотеатрів повідомив і представник Multiplex Роман Романчук (також у Facebook). За його словами, столичні зали цієї мережі зачинаються до 31-го березня. Також очікується й закриття кінотеатрів по всій Україні, але це вже залежить від рішення місцевої влади.