Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Українські розробники The Sinking City поділилися успіхами проєкту

Не обійшлося й без двоякого анонсу майбутньої гри.

The Sinking City

Не дивлячись на доволі сумнівні відгуки критиків, The Sinking City від українською студії Frogwares виявилася успішною в комерційному плані. Це дозволило розробникам дивитися з оптимізмом на їхні майбутні проєкти.

Таку інформацію надано під час інтерв’ю для порталу Wccftech менеджером зі зв’язками з громадськістю Frogwares Сергієм Оганісяном. Преставник української студії-розробника зазначив, що продаж The Sinking City, у порівнянні з минулим іграми, виявився набагато кращим. Тим паче, що Frogwares підписали ексклюзивну згоду з Epic Games., яка пішла їм тільки на користь.

Я не впевнений, що можу розкрити подробиці комерційної угоди з Epic Games. Але, як ми вже говорили раніше, ми не погодилися б з умовами, якби вони не були критично важливими для нашої студії. Ця угода з Epic Games дозволила нам підготуватися до майбутнього і просто продовжувати робити те, що ми любимо робити — нішеві детективні гри. Чи побачимо ми зростання продажів The Sinking City з випуском Steam? Залежить тільки від гравців.

Щодо майбутніх проєктів від української студії Frogwares, Сергій Оганісян не надав чіткої відповіді, яку саме гру вони розробляють, проте, дай чітко зрозуміти до якого жанру вона буде відноситися.

Я можу підтвердити, що ми працюємо над чимось. Однак ми не готові поки розкривати деталі. Що я можу вам сказати напевно, так це те, що фанати найкраще знають нас за нашими детективними іграми, і ця нова гра буде відповідати профілю Frogwares — вона стане детективним пригодою зі ставкою на сюжет. Але чи буде це нова про Шерлока, The Sinking City 2 або проект по новому IP — цього я, на жаль, поки не можу сказати.