Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Український фільм «Казка Старого Мельника» виходить у прокат

Відомі українські актори, якісна робота над спецефектами, та протистояння звичайних селян із нечистю.

казка старого мельника

Сьогодні, 17 грудня, у широкий прокат у кінотеатрах виходить фільм Олександра Ітигілова «Казка Старого Мельника». У ньому зіграли чимало відомих українських акторів, у тому числі Ірма Вітовський, Олексій Богданович, Ада Роговцева та Остап Ступка.

Старий мельник знає чимало історій, які можуть як налякати, так і повідати про важливі цінності життя. Розповів він і про малого Миколку, який вирушає до пана Адама. Усе задля того, аби навчити доньку цього військового грамоті.

Проте, на шляху хлопець дізнається, що в селищі зараз розвелися нечисті сили, а сам Адам взагалі потрапив у полон. Миколка разом із Христинкою (дочка військогово) вирішують боротися зі злом та врятувати людей із полону. На шляху їх чекає багато небезпечних та містичних випробувань.

Фільм знімали за однойменною книгою Сергія Ухачевського. Процес проходив із 2014 по 2015 роки в столиці, та в Пироговому, Шипоті, Синевирі, Неицькому й Олеському замках. Режисером картини виступив Олександр Ітигілов, а сценарій писав Сергій Гаврилюк. Створювалася стрічка компанією «Євромедіа компані» за підтримки Держкіно.

Автори фільму повідомили, що 19 грудня пройдуть спеціальні покази за участю акторів та творчої групи стрічки.

казка мельника