😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Уже в грудні вийде ілюстрована енциклопедія «Світ гри Cyberpunk 2077» від видавництва Vovkulaka!

Встигніть передзамовити за крутими кіберзнижками!

Cyberpunk 2077

«Світ гри Cyberpunk 2077» це великоформатний ілюстрований довідник по всесвіту гри від польської ігрової студії CD Projekt Red. На двохстах сторінках видання зібрано велику кількість статей, досьє, ілюстрацій, внутрішньої реклами, мап тощо.

Це видання допоможе вам дізнатися, як сучасний світ пішов шляхом саморуйнації та корпоративний війн, як з’явилися кібернетичні технології, хто стояв на чолі корпорацій та конфліктів, які сили розподілили Найт-Сіті поміж собою, які є типи озброєння, імплантів та транспорту, хто їх виробляє, на які райони поділене місто і хто там мешкає та багато-багато іншого. Розширте ваші знання про всесвіт найочікуванішої відеогри року — «Cyberpunk 2077»!

Видавництво Vovkulalaka працює з 2017-го року і видає комікси за франшизами «Відьмак» та «Геллбой», а також інші ліцензовані та українські мальовані історії містичної та фантастичної тематики, орієнтовані переважно на дорослого читача.

Оформити попереднє замовлення на книгу «Світ гри Cyberpunk 2077» можна за цим посиланням. Вийде вона вже 22 грудня, а до 20-го грудня у вас є шанс непогано так зекономити, скориставшись поперенднім замовленням. Ця кіберзнижка дарує вам можливість придбати енциклопедію всього за 690 грн! Не проґавте свій шанс!