😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В мережі з’явився дебютний трейлер «Ґодзілла проти Конга»

Один із них поляже, а інший - вистоїть. Нове протистояння легендарних монстрів уже мчить на екрани.

Ґодзилла VS Конґ

Warner Bros. випустила перший трейлер нового фільму «Ґодзілла проти Конга». Картина стане продовженням протистояння двох культових монстрів на екранах, яке вже йде не одне десятиріччя. Мова йде про картину 1962 року, де вони вже мали змогу зустрітися у двобої.

Хоча трейлер не розкриває повністю сюжет, однак його невелика частина всеодно стала відома. Ґодзілла почала нападати на людей без причини, і саме Конг має прийти на допомогу, адже він має дуже тісний контакт із маленькою дівчинкою. Йому будуть допомагати головні герої, які намагаються зрозуміти, в чому полягає така агресивність ящура. Також у фільмі з’являться й інші мостри, однак їх у трейлері показали лише краєм. Наразі це все, що відомо офіційно.

Актори: Міллі Боббі Браун, Віра Фарміґа, Кайл Чендлер та Чжан Цзиї повернуться до своїх ролей. Також каст фільму розширився. До картини приєдналися: Олександр Скашґорд («Легенда про Тарзана»), Ейса Гонсалес («Аліта: Бойовий ангел»). Режисером виступив Адам Вінгард («Зошит смерті», «Вигнанець»). Прем’єра запланована на 26 березня цього року. Картина вийде одразу в кінотеатрах та на срімінговому сервісі HBO Max.