😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

В останній серії «Мандалорця» нарешті розкрили ім’я малюка Йоди

Виявляється, один інсайдер розкрив його ще два місяці тому, але йому ніхто не повірив.

Малюк Йода

Учора на Disney+ вийшов п’ятий епізод другого сезону «Мандалорця». Саме в ньому вперше назвали ім’я вже всесвітньо відомого малюка Йоди — створіння з раси майстра Йоди, яке володіє Силою. Виявилося, що ім’я було розкрите одним із користувачів Reddit ще два місяці тому, але ніхто тоді йому не повірив.

Далі за текстом будуть спойлери до нової серії, тож якщо ви плануєте ще її подивитися, радимо вам втриматися від перегляду наступного матеріалу, та повернутися до нього, коли вже переглянете новий епізод!

Так от, в останній серії Мандалорець зустрічає Асоку Тано — ученицю Енакіна Скайвокера з мультику «Війни клонів». Зіграла її тут, до речі, Розаріо Доусон. Вона вдало використовує Силу, аби поспілкуватися з малюком, і саме так дізнається його ім’я — Ґроґу.

«Это джедайский трюк!»: инсайдер еще два месяца назад слил имя Малыша Йоды из «Мандалорца»

Користувач із нікнеймом Denim_Dan уже називав це ім’я два місяці тому у своїй публікації на Reddit. Тоді він стверджував, що родич голлівудського каскадера, що працює в серіалу, назвав йому ім’я малюка, та дозволив йому поділитися ним із людьми, не називаючи джерело.

Тоді автору ніхто не повірив. Усі стали казати, що ім’я йому ніяк не підходить, а автор усе це вигадав. Тепер вектор коментарів різко змінився, і дехто навіть називає автора справжнім джедаєм, що використав Силу, аби побачити майбутнє.